163755182

Kerio Mailserver

No comment

Kerio MailServer je nejmodernější zabezpečený poštovní server s groupwarovými vlastnostmi včetně sdílení kontaktů, kalendářů a úkolů. Je vhodný zejména pro firemní prostředí malých a středně velkých podniků.

Administrace
Kerio MailServer je speciálně navržen pro jednoduché nasazení a snadnou správu. Poskytuje ucelenou sadu služeb a řadu integrovaných podpůrných funkcí.
Více informací…

Mobilní e-mail
Kerio MailServer zajišťuje snadný přístup k elektronické poště i na cestách díky bezdrátové synchronizaci s mobilními telefony (smartphony) a PDA. Podporované platformy zahrnují Windows Mobile®, Palm OS (Palm Treo), Symbian a BlackBerry.
Více informací…

Antivirová ochrana
Dvojitá antivirová kontrola umožňuje administrátorům zvýšit bezpečnost kombinací integrovaného antiviru McAfee s jedním z několika podporovaných externích antivirových programů (Avast, NOD32, AVG, eTrust, Sophos, Symantec, ClamAV).
Více informací…

Antispamové funkce
Spojením antispamových funkcí kontroly obsahu (SpamAssassin) a ověřování odesílatele Kerio MailServer výrazně snižuje množství přijaté nevyžádané pošty. Pomáhá tak předejít nepříjemným právním sporům, ale také bezpečnostním hrozbám provázejícím příjem spamu.
Více informací…

Groupware
Kerio MailServer je alternativou k Microsoft Exchange®. Nabízí přístup ke sdíleným kalendářům, kontaktům a poště z klientů Microsoft Outlook®, Microsoft Entourage a Kerio WebMail při nižších pořizovacích nákladech a jednodušší správě serveru.
Více informací…

Kerio WebMail a Kerio WebMail Mini
Kerio WebMail je webovou obdobou aplikace Microsoft® Outlook, zatímco Kerio WebMail Mini je optimalizované řešení určené pro práci s poštovními složkami z kapesních přístrojů PDA. Tato dvě webová rozhraní zajišťují bezpečný, rychlý a pohodlný přístup k poštovním schránkám v Kerio MailServeru odkudkoli ve světě pomocí nejmodernějších webových prohlížečů včetně Safari a Firefoxu.
Více informací…

FaxChange for Kerio MailServer
FaxChange, který je produktem výrobce třetí strany – společnosti DATASYS s.r.o., je faxový server integrovaný do prostředí elektronické pošty. FaxChange for Kerio MailServer umožňuje odesílání a příjem faxů v elektronické podobě
Více informací…

Podporované operační systémy
Kerio MailServer podporuje systémy Windows 2000/XP/2003 RedHat Linux i Mac OS X. Kerio Outlook Connector pro Microsoft® Outlook lze použít v systémech Windows 2000/XP/2003.
Více informací…