Odvirovaní počítačů

dne

Odstraňování škodlivých programů z vašich počítačů

Odstraníme z vašich počítačů všechny škodlivé programy (malware) jako jsou viry, trojské koně, spyware a podvodné aplikace. Zabezpečíme počítač tak, aby se již nikdy nestaly cílem nákazy škodlivým kódem. Jsme schopni nainstalovat a zkonfigurovat libovolné antivirové nebo anti-spyware programy. Mezi nejčastější antivirové programy na našem území patří AVG, Avast!, NOD32, Norton AntiVirus, Kaspersky. Tyto programy a mnoho dalších můžete u nás i zakoupit.

antivirové programy

Můžete si vybrat ž široké nabídky antivirových produktů
Můžete si vybrat ž široké nabídky antivirových produktů

Instalace antivirového software
Do vašeho počítače nainstalujeme nejnovější verzi antivirového programu podle vašeho výběru nebo vám doporučíme vhodný produkt sami. Součástí instalace je vysvětlení základních principů práce s antivirovým programem.
Instalace programů pro boj se spyware
Zabezpečíme váš Internetový prohlížeč tak, aby škodlivé a podvodné stránky nemohly poškodit váš počítač. Nakonfigurujeme také všechny parametry pro bezpečnou práci s Internetem.
Aktualizujeme váš systém
Nainstalujeme všechny nejnovější aktualizace programů a bezpečnostní záplaty.
…a konečně kompletně odstraníme veškerý škodlivý software z vašeho pc
Po konečném vyčištění počítače a krátkém zaškolení budete mnohem bezpečnější a to na dlouhou dobu. Budete moct bez obav využívat internetového bankovnictví, online nákupů a dalších služeb, které jste nemohli do té doby bezpečně používat.
Nabídka pro firmy
Pokud vlastníte několik počítačů, můžeme instalovat bezpečnostní bránu přímo na firewallu vaší firmy a zajistit tak bezpečnost vašich dat bez nákladného zabezpečení všech vašich počítačů ve firmě. Bezpečnostní software nedovolí škodlivým aplikacím aby pronikly do vaší privátní sítě. Bližší informace na telefonním čísle 608 020304.

Působíme v těchto částech Ostravy:
Hošťálkovice, Hrabová, Krásné Pole, Mariánské Hory, Zábřeh-Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava, Přívoz, Nová Ves, Bělský Les, Dubina, Hrabůvka, Výškovice, Zábřeh, Petřkovice, Plesná, Poruba, Antošovice, Heřmanice, Hrušov, Koblov, Kunčice nad Ostravicí, Kunčičky, Muglinov, Slezská Ostrava, Pustkovec, Svinov, Třebovice, Vítkovice