WinRoute Firewall

dne

Kerio WinRoute Firewall přináší nové standardy z hlediska užitečnosti, bezpečnosti a kontroly přístupu uživatelů. Chrání firemní sítě před útoky zvenčí a před viry a brání uživatelům v přístupu na internetové stránky obsahující nevhodné materiály.

Síťový firewall
Kerio WinRoute Firewall, certifikovaný společností ICSA Labs, nabízí bohaté možnosti filtrovacích pravidel. Jsou snadno definovatelná a zajišťují důkladnou kontrolu veškeré odchozí i příchozí internetové komunikace. Pomáhají tak ke správnému uplatnění firemní bezpečnostní politiky. Pomocí Průvodce komunikačními pravidly lze firewall snadno a rychle nastavit.
Více informací…

Kerio VPN Server, Kerio VPN Client a SSL-VPN
Integrovaný Kerio VPN Server využívá zabezpečeného šifrovaného kanálu (SSL) k zajištění spojení mezi klienty a servery nebo mezi servery navzájem, a umožňuje tak jednotlivým pobočkám a vzdáleným uživatelům bezpečné připojení k firemní síti. Takzvaný Clientless SSL VPN zajišťuje uživatelům bezpečné připojení do firemní sítě a sdílení souborů na jakékoli pracovní stanici pomocí běžného prohlížeče a internetového připojení.
Více informací…

Antivirová ochrana
Kerio WinRoute Firewall nabízí možnost antivirové kontroly veškeré příchozí i odchozí komunikace pro protokoly HTTP a FTP. Kromě integrovaného antivirového systému McAfee je možné vybrat ještě z několika dalších antivirových produktů.
Více informací…

Blokování přístupu k WWW stránkám
Integrovaný modul IBM Orange Web Filter dokáže zamezit uživatelům v přístupu ke stránkám s nevhodným či kontraproduktivním obsahem, spadajícím do některé z 58 kategorií pravidelně aktualizované databáze.
Více informací…

Filtrování obsahu
Kerio WinRoute Firewall nabízí celou řadu funkcí zajišťující bezpečnost obsahu otevíraných webových stránek. Modul P2P Eliminator automaticky detekuje přístup do P2P sítí, jako je například Kazaa. Kerio WinRoute Firewall dokáže filtrovat stahování nebezpečných nebo nevhodných souborů (spustitelné soubory, mp3, aj.). Pomocí filtrování HTTP firewall blokuje nepříjemná vyskakující reklamní okénka.
Více informací…

Řízení přístupu podle uživatelů
Každý uživatel sítě může být před připojením k Internetu vyzván k přihlášení do Kerio WinRoute Firewallu. Na jednotlivé uživatele tak mohou být uplatňována specifická restriktivní opatření tedy mohou být uplatňována na jednotlivé uživatele, nikoli pouze na IP adresy připojující se k serveru. Transparentní podpora Active Directory zjednodušuje mapování uživatelských kont do domén Windows. Funkce automatického přidávání uživatelů pak umožňuje nastavení zvláštních uživatelských práv před samotným přihlášením uživatele.
Více informací…

Pohodlné sdílení Internetu
Díky podpoře ADSL, kabelových modemů, ISDN, satelitů, vytáčených linek i bezdrátového připojení k Internetu může být Kerio WinRoute Firewall nasazen v sítích různých rozměrů a prakticky kdekoli na světě. Jedno internetové připojení může být sdíleno více uživateli. Kerio WinRoute Firewall také umožňuje automatické přepojení na záložní linku při nefunkčnosti primárního připojení. Bandwidth Limiter optimalizuje průtok dat u aplikací klíčových pro obchod.
Více informací…

Podpora Voice over IP a UPnP
Kerio WinRoute Firewall umožňuje VoIP aplikacím (protokoly H.323 a SIP) komunikovat z lokální sítě do Internetu a VoIP infrastruktura zůstává bezpečně za firewallem v lokální síti. Kerio WinRoute Firewall jako jediný softwarový firewall podporuje technologii UPnP a aplikace, které jej využívají (např. MSN Messenger) běží okamžitě a bez komplikací.
Více informací…

Monitorování internetové aktivity
Podrobné statistiky a reporty o využívání Internetu přístupné přes WWW rozhraní umožňují manažerům a správcům sítí detekovat problémy, udržovat produktivitu zaměstnanců a předcházet právním problémům.
Více informací…